Про нас

ВІКНА НОВОГО ЧАСУ І НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

“ВИДОС” – офіційний дилер лідера українського ринку металопластикових і алюмінієвих віконних конструкцій, виробника “ВІКНАРІ” м. Вінниця. Ми пропонуємо унікальну можливість доповнити комфорт і затишок Вашої оселі, якісними європейськими вікнами та дверима будь-якої форми і дизайну, виготовленими за стандартами одного з найкращих у світі виробників – компанії VEKA. Наші вікна двері, розсувні системи, в поєднанні з доступними цінами і гнучкими знижковими програмами, не залишать Вас байдужими.

МИ ПРАЦЮЄМО НА РИНКУ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН З 2005 РОКУ!

Затишок і тиша з ПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ VEKA ВІД КОМПАНІЇ “ВІДОС”

За довгі 14 років нашої практики ми суттєво вдосконалили виробничі процеси і відповідно якість нашої продукції. Наші пластикові вікна Века виготовляють з високоякісних матеріалів, згідно з усіма міжнародними вимогами та нормативами. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатами провідних європейських інститутів, сертифікатами Ростесту, гігієнічними, пожежними сертифікатами, сертифікатами ISO і RAL. Наші пластикові вікна Veka екологічно нешкідливі, безпечні для здоров’я людини.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА VEKA

Ми пропонуємо нашим клієнтам металопластикові вікна Veka виготовлені з профілю Veka серії Softline та Euroline. Ми пропонуємо однокамерні вікна століття, що складаються з 2-х стекол і двокамерні вікна століття, що складаються з 3-х стекол, а також пластикові вікна століття, виготовлені з використанням енергозберігаючого скла (i-скло). Крім того, наша компанія пропонує металопластикові вікна Veka зі спеціальними склопакетами “HotMax”, що обладнані енергоощадним і-склом і пластиковою дистанційною рамкою TGI-SPACER.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір стекол. Наші пластикові вікна Века можуть бути тонованими (з різним ступенем затемнення), матовими і рифленими. Крім того, ми пропонуємо широкий асортимент колірних рішень щодо профілів Veka та аксесуарів.

ФУРНІТУРА ТА АКСЕСУАРИ

Компанія “Відос” пропонує вельми великий асортимент фурнітури та аксесуарів, якими обладнуються вікна століття.

Завдяки новій системі поворотно-відкидної фурнітури UNI-JET від Гретч-Юнітас, наші вікна Veka забезпечують високу функціональність і зручність використання. Вся фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів, що зумовлює її тривалий термін служби.

Наші металопластикові вікна Veka мають пластикове підвіконня, зовнішні відливи (алюмінієві або оцинковані), а також зручну москітну сітку. Підвіконня може бути виготовлене в тому ж колірному рішенні, що й основні деталі. Різноманітний вибір розмірів і дизайнерських рішень дає змогу надати загальному дизайну пікантності й оригінальності.

ГАРАНТІЯ НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА СТОЛІТТЯ та КОМПЛЕКТУЮЧІ

Наша компанія надає гарантію на вікна Veka на термін від 5 років. Крім того, ми надаємо гарантію в 1 рік на навісну фурнітуру, дверні замки, віконні та дверні ручки, дверні офісні ручки, підвіконня, пластикові панелі для укосів, відливи та антимоскітні сітки.

Причому це зовсім не означає, що по закінченню гарантійного терміну вам доведеться міняти пластикові вікна Veka, адже їхній термін служби набагато довший, ніж 5 років. Але якщо в цей часовий проміжок у вас виникнуть будь-які проблеми з їх експлуатацією, ми позбавимо вас від них швидко, а головне – безкоштовно.

ЩОБ НЕ ВИНИКЛО ПРОБЛЕМ

Наші металопластикові вікна Veka виготовляють з урахуванням усіх технологічних особливостей. Для цього використовується сучасне спеціалізоване обладнання, яке вдосконалюється з кожним роком, як і наші вікна століття.

Наша компанія набирає тільки висококваліфікованих співробітників як для виготовлення вікон Veka, так і для їхнього встановлення у вашому домі.

Замовте консультацію спеціаліста «ВІДОС» і ми допоможемо Вам підібрати найкраще рішення для Вашої оселі: (067) 259-30-72, (067) 431-80-71

Надішліть заявку на замір


Тут Ви можете вказати загальні побажання за своїм замовленням, бажаний час для зв'язку та іншу інформацію, яку ви вважаєте необхідною
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!